Witam serdecznie na moim blogu!

Blog PrawoMuzyki.pl ma pomagać muzykom oraz wszystkim, którzy muzykę lubią, korzystają z niej lub się nią zajmują, odnaleźć się w gąszczu przepisów prawa autorskiego.

Mam nadzieję, że będzie on także źródłem wiedzy na temat ochrony twórczości muzycznej dla prawników.

Okiem muzyka będę przyglądała się regulacjom prawa autorskiego wykorzystując do tego całą moją wiedzę i doświadczenie zdobyte w pracy prawnika.

Na blogu znajdą się wpisy dotyczące korzystania z twórczości muzycznej. Będę pisała o sytuacji prawnej twórców, wykonawców, nauczycieli, wykładowców akademickich, producentów, organizatorów koncertów i animatorów kultury.

Postaram się w prosty i zrozumiały sposób wyjaśniać skomplikowane terminy prawnicze.

Drodzy Czytelnicy, będę wdzięczna za informacje zwrotne od Was. Czy mój blog Wam pomógł? A może macie jakieś sugestie lub uwagi dotyczące wpisów na blogu?

Poprzez formularz możecie zadać mi pytanie związane z prawem autorskim. Postaram się na nie odpowiedzieć w postaci wpisu na blogu, tak by skorzystali na tym wszyscy. Przygotowałam także proste wzory podstawowych umów, które można za darmo pobrać.

Mam nadzieję, że polubicie mój blog i będzie on dla Was miejscem przyjaznym i pomocnym.

Serdecznie pozdrawiam

Aleksandra Sewerynik

 

Brak komentarzy

Witam serdecznie na moim blogu! Nazywam się Aleksandra Sewerynik. Jestem prawnikiem i dyrygentem. Specjalizuję się w prawie autorskim. Rozumiem muzyków. Chcę pomóc im zrozumieć prawo autorskie.
Pierwsza książka o prawie autorskim napisana specjalnie dla muzyków oraz osób korzystających z muzyki. Ostatnie wpisy